Každý deň s divadlom?

Je to možné vďaka divadelnému diáru na rok 2020.

Divadelný ústav si pri príležitosti Roku slovenského divadla 2020 pripravil pre divadelných nadšencov krásne prekvapenie: je ním celoročný diár na budúci rok. Takýmto spôsobom budete so slovenským divadlom spätí každý deň a určite sa o ňom dozviete aj to, čo ste doteraz netušili.

Diár 2020 je veľmi praktickým doplnkom a môže poslúžiť aj ako milý darček pre vašich blízkych, ktorí žijú divadlom a navštevujú ho pri každej príležitosti. Je obohatený o fotografie a ďalší dokumentačný materiál z vybraných divadelných inscenácií, ktoré vznikli počas sto rokov profesionálneho divadla na Slovensku a patria k zlatému fondu slovenskej inscenačnej tradície. A nielen to: v jeho zadnej časti sa nachádza aj prehľadné kalendárium, ktoré informuje o významných divadelných výročiach a jubileách, ktoré si v roku 2020 budeme pripomínať.

Cena divadelného diára 2020: 10 €

Prakticky o divadelnom diári 2020:

  • na jeho ľavej strane sa nachádzajú dni v týždni a napravo čistá stránka určená na poznámky, na niektorých stranách je doplnená fotografiami z divadelných inscenácií;
  • z vonkajšej strany bráni jeho samovoľnému otváraniu praktická gumička;
  • jeho vnútorné strany tvorí papier s gramážou 100 g/m2.

Diár si môžete zakúpiť osobne v Informačnom centre Prospero na Jakubovom nám. 12 a v kníhkupectve Artforum v Bratislave.

X